Despre Primus Auto București

Despre Primus Auto

De 20 de ani ducem povestea Volvo mai departe susținând inovațiile și design-ul scandinav. Primus Auto este dealerul oficial Volvo în București - locul în care vei găsi o echipă de vânzări profesionistă ce te va ajuta să alegi și să configurezi mașina exact așa cum îți dorești. Tot aici te poți bucura de serviciile care au revoluționat piața auto din România: Volvo Retail Experience și Volvo Personal Service.

Echipa noastră

Fiind reprezentanții unei companii ce lucrează pentru prosperitatea omenirii, ne mândrim cu o echipă ce își conduce activitatea după principiul grijii pentru oameni și pentru mediul în care cu toții trăim.Misiunea noastră este aceea de a face viața oamenilor mai ușoară, mai sigură și în final mai bună. Astăzi, mai mult ca niciodată echipa Primus Auto se concentrează în jurul a 3 valori: siguranță, calitate și grijă pentru mediu.

Sales Department

Service Department

Aron-Luminita

Aron Luminita

Customer Relations Assistant - Service

+40 755 066 191

luminita.aron@primusauto.ro

Bazga-Angela

Bazga Angela

Operator Financiar

angela.bazga@primusauto.ro

Danila-Daniel

Danila Daniel

Service Adviser

daniel.danila@primusauto.ro

Anghelache-Bruno

Anghelache Bruno

Service Adviser

bruno.anghelache@primusauto.ro

Paiu-Alexandru

Paiu Alexandru

Warranty Responsible

alexandru.Paiu@primusauto.ro

Belciu-Eugen

Belciu Eugen

Personal Service Tehnician

eugen.belciu@primusauto.ro

Grumezescu-Florin

Grumezescu Florin

Personal Service Technician

+40 749 266 303

florin.grumezescu@primusauto.ro

Grigore-Eugen

Grigore Eugen

Personal Service Technician

+40 745 770 143

eugen.grigore@primusauto.ro

Lupascu-George

Lupascu George

Personal Service Technician

George.Lupascu@primusauto.ro

Chiriac-Florin

Chiriac Florin

Personal Service Technician

+40 756 114 191

florin.chiriac@primusauto.ro

Busica-Florin---Tehnician-Service

Busica Florin

Personal Service Technician

florin.busica@primusauto.ro

Stefan-Georgescu-Tehnician-Service-

Stefan Georgescu

Personal Service Technician

stefan.georgescu@primusauto.ro

andreea-cocanel

Andreea Nicoleta Ciocanel

Customer Relations Assistant – Service & Dealer Campaigns Responsible

+40 745 517 594

andreea.ciocanel@primusauto.ro

Showroom

Service