Despre Primus Auto București

Despre Primus Auto

De 20 de ani ducem povestea Volvo mai departe susținând inovațiile și design-ul scandinav. Primus Auto este dealerul oficial Volvo în București - locul în care vei găsi o echipă de vânzări profesionistă ce te va ajuta să alegi și să configurezi mașina exact așa cum îți dorești. Tot aici te poți bucura de serviciile care au revoluționat piața auto din România: Volvo Retail Experience și Volvo Personal Service.

Echipa noastră

Fiind reprezentanții unei companii ce lucrează pentru prosperitatea omenirii, ne mândrim cu o echipă ce își conduce activitatea după principiul grijii pentru oameni și pentru mediul în care cu toții trăim. Misiunea noastră este aceea de a face viața oamenilor mai ușoară, mai sigură și în final mai bună. Astăzi, mai mult ca niciodată, echipa Primus Auto se concentrează în jurul a trei valori: siguranță, calitate și grijă pentru mediu.

Sales Department

Service Department

Andreea Ciocănel

Andreea Nicoleta Ciocănel

Customer Relations Assistant – Service & Dealer Campaigns Responsible

+40 745 517 594

andreea.ciocanel@primusauto.ro

Lucian Săvulescu

Lucia Săvulescu

Customer Relations Assistant

+40 755 066 191

lucia.savulescu@primusauto.ro

Cristin Antonio

Cristin Antonio

Workshop Support

+40 749 260 737

cristin.dumitru@primusauto.ro

Daniel Dănilă

Daniel Dănilă

Service Adviser

+40 755 066 190

daniel.danila@primusauto.ro

george-alexandru

George Alexandrescu

Service Adviser

+40 740 699 449

george.alexandrescu@primusauto.ro

Alexandru Paiu

Alexandru Paiu

Warranty Responsible

alexandru.paiu@primusauto.ro

Eugen Belciu

Eugen Belciu

Personal Service Tehnician

eugen.belciu@primusauto.ro

Florin Grumezescu

Florin Grumezescu

Personal Service Technician

+40 749 266 303

florin.grumezescu@primusauto.ro

Eugen Grigore

Eugen Grigore

Personal Service Technician

+40 745 770 143

eugen.grigore@primusauto.ro

Florin Chiriac

Florin Chiriac

Personal Service Technician

+40 756 114 191

florin.chiriac@primusauto.ro

Stefan-Georgescu-Tehnician-Service

Ștefan Georgescu

Personal Service Technician

stefan.georgescu@primusauto.ro

robert-gogu

Robert Gogu

Personal Service Tehnician

+40 744 484 430

robert.gogu@primusauto.ro

Bruno Anghelache

Bruno Anghelache

Workshop Support

+40 742 359 635

bruno.anghelache@primusauto.ro

Angela Bazga

Angela Bazga

Operator Financiar

angela.bazga@primusauto.ro

Showroom

Service